درباره آسمان مجازی

نوشته شده توسط اطلاعات عمومی شرکت آسمان مجازی ابرارسازه.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
درباره آسمان مجازی

((درباره آسمان مجازی))

 آسمان مجازی در واقع نوع جدیدی از سقف های کاذب بوده و تصاویری از طبیعت را روی خود دارند و با وجود آنها می توان در محیط های بسته، مناظر طبیعی را شبیه سازی نمود.

در واقع تصویر آسمان مجازی  حقیقی از آسمان می باشد. جالب اینجاست که سقف های مجازی قابلیت عبور نور را داشته و شما می توانید با کمک  لامپ LED آن ها را روشن کنید، البته روشنایی پشت آسمان مجازی می تواند از هر نوعی باشد ولی بهتر است.از چراغ های ال ای دی استفاده کنید. تا نور یکنواختی را ایجاد کرده و جلوه تصویر آسمان مجازی را بیشتر کند. دلیل استفاده از چراغ های  LED این است که نه تنها مصرف بسیار پایینی دارند، بلکه روشنایی مطلوبی را هم فراهم می کنند.
بهتر است بدانید که آسمان مجازی را می توان با معماری کلاسیک و مدرن ترکیب کرده و به زیبایی هر چه بیشتر آن کمک نمود. این محصول به راحتی با انواع سقف های کاذب، سقف های رابیتس، گچ و حتی سقف های مشبک ترکیب می شود تا در کنار هم نتیجه دلچسبی را وجود آورند.

عکس هایی که در آسمان مجازی مورد استفاده قرار می گیرد,توسط دوربین های حرفه ای گرفته شده و در آتلیه، طراحی و برای چاپ آماده می شوند و شما می توانید هر طرحی را که می پسندید را انتخاب کرده و در سقف خانه خود استفاده کنید. نکته مهم این است که طراحی بر اساس طبیعی ترین حالت ممکن انجام گرفته و شما هیچ محدودیتی در زمینه عکس و طرح ندارید.

((مزایای  سقفهای مجازی))

با وجود آسمان مجازی می توانید  روحیه گرم و لطیف طبیعت را به داخل ساختمان های اداری، مسکونی و … بیاورید. یافته های علمی ثابت کرده است که انسانها درفضاهایی که رنگ و بوی طبیعت داشته باشد، عملکرد بهتری دارند تا در اتاق های سرد و خشک. به همین خاطر آسمان مجازی تحویل بزرگی در معماری نوین بوده و برای انسان ها شرایط و امکانات تازه ای را فراهم می کند تا زندگی لذت بخشی را تجربه کنند.

عکس آسمان مجازی

مزیت آسمان مجازی

 ۳۰۰مدل آسمان مجازی را از کانال تلگرام مشاهده کنید telegram.me/abrarsazeh